Rekrutacja zakończona – szkolenie online pn. „Prawidłowe zamykanie projektów współfinansowanych ze środków EFS”

Dodano przez: Alicja Giszczak | 19 sierpnia 2021

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie zaprasza na szkolenie pn. „Prawidłowe zamykanie projektów współfinansowanych ze środków EFS”.

Szkolenie adresowane jest do projektodawców realizujących projekty współfinansowane ze środków EFS w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

 Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy nt. prawidłowego przygotowania się do zamknięcia i rozliczenia projektu współfinansowanego ze środków EFS.

Termin szkolenia:

 7 września 2021 r. online z wykorzystaniem platformy evenea.pl

  • Forma: warsztatowa
  • Czas trwania: 09:00 – 15:30

Termin przesyłania zgłoszeń ustalono do 30.08.2021 r. Jednakże, w związku z ograniczoną liczbą miejsc i dużym zainteresowaniem udziałem w szkoleniu ze strony Beneficjentów RPO WZ, uprzejmie informujemy, że rekrutacja została zakończona 19.08.2021 r. o godz. 15.00. Kolejne szkolenie z tego zakresu zaplanowano na 14.10.2021 r. W celu dokonania zgłoszenia zachęcamy do obserwowania strony https://rpo.wup.pl/dowiedz-sie-wiecej/wez-udzial-w-konferencjach-i-szkoleniach/

Organizator będzie informował drogą elektroniczną o zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu. Informacja zostanie wysłana tylko do osób, które zostaną zakwalifikowane do udziału w szkoleniu.

Na podany podczas rejestracji adres e-mail zostanie wysłany do Państwa link do spotkania, które odbędzie się na platformie evenea.pl, dzięki któremu dołączą Państwo do szkolenia. Nie ma konieczności instalowania jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania, do uczestnictwa w zajęciach wystarczy komputer i łącze internetowe. 

Aby wziąć udział w szkoleniu, każdy z uczestników powinien posiadać komputer wyposażony w kamerę i mikrofon.

W sprawach organizacyjnych, związanych ze szkoleniem, prosimy kontaktować się z p. Rafałem Rosińskim, pracownikiem Biura Informacji i Promocji EFS w Szczecinie, pod adresem email rafal_rosinski@wup.pl lub tel. 91 4256204.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu!