Zapraszamy do udziału w 20. Środkowopomorskich Targach Pracy GlobalLogic Job Fair

Dodano przez: Kamil Paćkowski | 15 marca 2023

Już 13 kwietnia br. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie przy ulicy Śniadeckich 4 odbędą się jubileuszowe 20. Środkowopomorskie Targi Pracy GlobalLogic Job Fair organizowane przez  Biuro Karier i Promocji Edukacji Politechniki Koszalińskiej. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10 i potrwa do godz.14. 

Targi Pracy to największe tego typu wydarzenie w regionie. Impreza skierowana jest do pracodawców i osób poszukujących pracy. Uczestniczą w niej przedstawiciele pracodawców, firmy pośrednictwa pracy i instytucji zajmujących się wspieraniem zatrudnienia. To doskonała okazja, dla osób, które chciałyby zmienić swoją ścieżkę kariery. Dla uczestników wydarzenia przygotowano 60 stoisk firm i instytucji z całej Polski, debaty i prelekcje na scenie, prezentację symulatora samochodowego.

Do dyspozycji osób zwiedzających będą również pracownicy Biura Informacji i Promocji EFS w Koszalinie, doradca EURES oraz doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie, którzy będą udzielać informacji o obecnej sytuacji na rynku pracy, planowaniu swojej przyszłości zawodowej oraz możliwości uzyskania wsparcia ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego oraz Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.  Na naszym stanowisku można będzie również poddać się badaniu swoich preferencji zawodowych.