X Giełda Pracy na Uniwersytecie Szczecińskim

Dodano przez: Alicja Giszczak | 21 listopada 2019

19 listopada br., na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania przy ul. Cukrowej 8 oraz 20 listopada br., Zarządzania i Ekonomiki Usług przy ul. Mickiewicza 64, odbyły się Giełdy Pracy, zorganizowane przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego.

Podczas edycji X Giełd Pracy na US prezentowało się około 40 pracodawców. W trakcie wydarzeń można było porozmawiać pracodawcami, zostawić im swoje CV, wykonać profesjonalne zdjęcie biznesowe, które stać się może ważnym załącznikiem do dokumentów aplikacyjnych, posłuchać ciekawych prelekcji, czy wziąć udział w bezpłatnych warsztatach prowadzonych przez praktyków.m.in. Masz kompetencje? O key!  Ale czy na pewno masz kwalifikacje? Branża IT dla każdego. Nie tylko dla programistów!

Do uczestnictwa w Targach i zaprezentowania ofert pracy zaproszono przedstawicieli firm z branż  przemysłowych, produkcji, logistyki i transportu. Targi miały charakter otwarty dla osób poszukujących pracy i nowych możliwości.

Pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie na swoim stoisku informowali o możliwościach wsparcia w ramach Funduszy Europejskich (RPO WZ 2014-2020 oraz PO WER 2014-2020), a także zachęcali do skorzystania z usług świadczonych przez specjalistów z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej (m.in. doradztwo zawodowe).