Wystartowaliśmy! Nabór projektów do VII edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich już się rozpoczął

Dodano przez: Alicja Giszczak | 10 lutego 2020

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w VII edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w terminie: 8 – 10 maja 2020 r. Jest to akcja skupiająca beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy raz w roku udostępniają społeczeństwu efekty swoich przedsięwzięć.

VI edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich, która odbyła się w maju 2019 r. skupiła  ponad 840 wydarzeń, które łącznie odwiedziło ponad 156 tysięcy uczestników. W tym roku mamy nadzieję, na podobny, a nawet lepszy wynik.

Główną korzyścią z udziału w akcji jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja, ale też możliwość wzmocnienia swojego wizerunku poprzez udział w tak dużej akcji. Dlatego też liczymy na Państwa zaangażowanie przy kolejnej edycji. W ramach DOFE mogą Państwo zaproponować udostępnienie ze zniżką lub za darmo codziennej oferty lub zorganizować dodatkowe wydarzenie. Dla uczestników zobaczenie miejsc, często niedostępnych na co dzień, czy skorzystanie z rabatu to wyjątkowe wydarzenie.

Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach Dni Otwartych, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu. Do udziału w Państwa wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne. Akcja posiada swoje logo oraz szablony materiałów promocyjnych, które są do pobrania na stronie akcji.

W ramach DOFE 2020 planowane jest ponadto przygotowanie albumu, który będzie miał charakter wizerunkowy, promocyjny (ukaże się po wydarzeniu). Uzupełnieniem papierowej publikacji będą filmy promocyjne o długości ok. 1 minuty pokazujące każdy z opisanych projektów.

Zachęcamy, Państwa do dołączenia do grona współorganizatorów Dni Otwartych Funduszy Europejskich, to przecież Państwa święto. Aby zgłosić udział w akcji wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji: www.dniotwarte.eu

Czekamy na Wasze propozycje do 31 marca 2020 !

Pobierz plik:

Regulamin DOFE 2020

Załączniki