Wojewódzki Urząd Pracy na 20 edycji największych zachodniopomorskich Targach Pracy w Szczecinie

Dodano przez: Alicja Giszczak | 2 listopada 2023

25 października b.r., Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie  uczestniczył w 20 edycji Targów  Pracy, które były zorganizowane przez  Polską Fundację Społeczeństwa Przedsiębiorczego w hali Netto Arena w Szczecinie. Swoją ofertę prezentowało 100 pracodawców z branży produkcyjnej, morskiej, hotelarskiej, handlowej, stoczniowej, energetycznej, logistycznej, spożywczej, budowlanej, IT, kurierskiej, finansowej oraz agencje pośrednictwa pracy i instytucje szkoleniowe. Stoiska pracodawców w tym dniu odwiedziło ponad 10 tysięcy osób.

Osobom odwiedzającym stoisko Wojewódzkiego Urzędu Pracy, porad i informacji udzielali specjaliści ds. planowania kariery zawodowej z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, pracownicy Biura Informacji i Promocji EFS w Szczecinie, informując o możliwości uzyskania wsparcia w funduszy europejskich oraz specjaliści zajmujący się środkami  z  Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Uczestnicy targów mogli zorientować się w ponad 1000 ofert pracy, praktyk i staży.

Netto Arenę odwiedzili zarówno młodzi ludzie, dopiero zaczynający swoją zawodową przygodą, ale także doświadczeni pracownicy, poszukujący nowych wyzwań. W trakcie wydarzenia odbywało się również wiele ciekawych prelekcji, mini szkoleń, prezentacji i konferencji.