Weź udział w ICT Proposers’ Day 2019!

Dodano przez: Kamil Paćkowski | 19 marca 2019

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie zaprasza do udziału w największym spotkaniu informacyjno-brokerskim w obszarze ICT dla Programu Horyzont 2020 (H2020), organizowanym przez Komisję Europejską pod nazwą ICT Proposers’ Day.

Jest to niepowtarzalna okazja do zawarcia nowych znajomości z potencjalnymi partnerami do projektów z zakresu teleinformatyki. Podczas tematycznych sesji networkingowych będziesz mógł/mogła zaprezentować swoje pomysły projektowe i interesujące obszary badawcze. Przy okazji zapoznasz się z pomysłami innych uczestników spotkania, a tym samym nawiążesz bezpośrednie kontakty do ewentualnej przyszłej współpracy.

Gdzie i kiedy?

ICT Proposers’ Day 2019 odbywać sie będzie w terminie 19-20 września w Helsinkach. Podczas tegorocznej sesji prezentowane będą tematy konkursów z zakresu ICT, jakie zaplanowano na ostatni rok Programu Horyzont 2020.

Zgłoś swój udział!

Komisja Europejska, wzorem lat ubiegłych, oferuje pokrycie kosztów podróży (wyłącznie) dla naukowców i przedsiębiorców z tzw. „nowych” krajów członkowskich (EU13). Dofinansowanie może objąć nawet 11 osób z Polski.

Osoby wybrane do udziału w ICT Proposers’ Day 2019 nie otrzymają gotówki na pokrycie wydatków – bilety organizowane są przez biuro podróży wynajęte przez Komisję Europejską.

Aby zgłosić swoją kandydaturę, trzeba wysłać elektronicznie formularz zgłoszeniowy w nieprzekraczalnym terminie do 25 marca 2019 r. Formularze wraz z dodatkową informacją dostępne są na stronie Krajowego Punktu Kontaktowego.