VII edycja DOFE

Dodano przez: Alicja Giszczak | 25 sierpnia 2020

Szanowni Państwo,

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) wyjątkowo w tym roku odbędą się w nowej formule – wyłącznie on-line.

VII edycja ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2020 uruchomiona została  poprzez stronę internetową www.dniotwarte.eu, na której prezentowane są projekty, które możliwe były do zrealizowania dzięki pozyskanym Funduszom Europejskim.

Będziecie mogli obejrzeć filmy opowiadające o losach Beneficjentów i ich drodze do realizacji marzeń oraz pomysłów na zmianę swojego życia i najbliższego otoczenia.

W weekend 25-27 września 2020 roku dzięki nowej formule (on-line), będziecie mogli odwiedzić projekty we wszystkich 16 regionach Polski. Różnorodność zrealizowanych projektów z Funduszy Europejskich wprowadzi was w wirtualny świat, w którym będziecie mogli spacerować po niedostępnych na co dzień miejscach. Odbędą się także pokazy i warsztaty on-line.

Ponadto Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, jako koordynator akcji, będzie promować wydarzenie w telewizji, w radio, w Internecie oraz na stronie www.dniotwarte.eu

Zachęcamy także do udziału w konkursie „Pokaż swój projekt” organizowanym przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej polegający na przesłaniu krótkiego filmiku (o maks. wielkość 100MB) poprzez formularz,  udostępniony na stronie www.dniotwarte.pl, w którym pokażesz jakie zmiany zaszły w Twoim najbliższym otoczeniu dzięki wykorzystaniu Funduszy Europejskich.

Trzy materiały, które zdobędą uznanie jury konkursowego otrzymają nagrody. Nagrodą główną dla zwycięskiego beneficjenta będzie nakręcenie profesjonalnego materiału audiowizualnego promującego projektoraz kamera (za II miejsce) i aparat fotograficzny (za III miejsce).

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie www.dniotwarte.eu oraz https://www.dniotwarte.eu/pokaz-swoj-projekt

Termin nadsyłania prac –  do 10 września.

Wyniki konkursu poznamy 27 września na stronie dniotwarte.eu!

Zgłoś się już dziś!

Dodatkowych informacji o DOFE udziela Biuro Informacji i Promocji EFS pod nr tel. (91) 4256163 lub e. mail: efs@wup.pl

 Zachęcamy do aktywnego udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich 2020,tym razem on-line. 

Pobierz plik:

Oświadczenie do odbioru nagrody

Regulamin konkursu beneficjenci

Zał. nr 1 wzór formularza zgłoszeniowego konkursu dla beneficjentów

Zał. nr 1 do regulaminu ogólnego