Targi Przedsiębiorczości Gryfino 2019

Dodano przez: Alicja Giszczak | 17 września 2019

Wszyscy, którzy chcieli nawiązać kontakty biznesowe, poinformować o swojej działalności i ofercie handlowo-usługowej mieli okazję zrobić to na Międzynarodowych Targach Przedsiębiorczości, które w sobotni słoneczny dzień odbywały się na gryfińskim nabrzeżu.

14 września, kolejny raz na przy granicy polsko-niemieckiej, w ramach projektu: „Stabilizacja i intensyfikacja polsko – niemieckich stosunków gospodarczych w Euroregionie Pomerania w latach 2017-2019” realizowanego przez Miasto Schwedt nad Odrą w partnerstwie z Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Gryfinie oraz Unternehmervereinigung Uckermark e.V. zorganizowane zostały Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości. W targach uczestniczyło kilkudziesięciu wystawców z Polski i Niemiec prezentując działalność swojej firmy. Każdy zwiedzający mógł znaleźć coś dla siebie. Nie brakowało ofert handlowych, ofert pracy oraz możliwości podjęcia współpracy polsko-niemieckiej.

Pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie na swoim stoisku informowali o możliwościach wsparcia w ramach Funduszy Europejskich (RPO WZ 2014-2020 oraz PO WER 2014-2020),  Krajowego Funduszu Szkoleniowego, a także zachęcali do skorzystania z usług świadczonych przez specjalistów z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej (m.in. doradztwo zawodowe, warsztaty grupowe). Dziękujemy organizatorom za możliwość uczestnictwa w tak prestiżowym wydarzeniu.