Targi Pracy Infoludek.pl

Dodano przez: Kamil Paćkowski | 16 kwietnia 2018

12 kwietnia w hali Netto Arana w Szczecinie po raz pierwszy odbyły się Targi Pracy Infoludek.pl.

Na targach można było odwiedzić ponad 20 pracodawców, porozmawiać z ambasadorami firm oraz działami HR, a także uciąć sobie pogawędkę z autonomicznym robotem humanoidalnym. Na uczestników czekało także wiele atrakcji, m.in. konkursy, upominki, wywiady.

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie wspierał wydarzenie oraz aktywnie w nim uczestniczył. W trakcie Targów, pracownicy Biura Informacji i Promocji EFS w Szczecinie udzielali informacji na temat wsparcia, jakie można uzyskać z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz finansowanych z jego środków programów. Wskazywali na możliwości skorzystania z realizowanych projektów oraz przybliżali, czym są i jak funkcjonują fundusze unijne.

Uczestnicy mieli również możliwość  skorzystania z usług doradczyni zawodowej z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Szczecinie i przeprowadzenia badania predyspozycji zawodowych skróconą wersją testu Hollanda. Rezultatem pracy z wykorzystaniem testu jest informacja o typie osobowości zainteresowanego i najkorzystniejszym dla niego środowisku pracy. Uzyskuje również  informacje, jakie zawody są najbardziej odpowiednie dla  swojego typu osobowości.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.targipracy.infoludek.pl.