Dni Otwarte Funduszy Europejskich – już po raz czwarty

Dodano przez: Kamil Paćkowski | 11 października 2017

Jeśli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i chciałbyś pokazać odwiedzającym to, co udało Ci się osiągnąć lub zbudować dzięki środkom UE, zapraszamy do udziału w akcji! Nie trzeba organizować wielkiego, widowiskowego wydarzenia. Wystarczy udostępnić swoją ofertę za darmo lub ze zniżką.
Nie muszą być to miejsca koniecznie związane z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, lotnisk, zakładów produkcyjnych czy oczyszczalni ścieków wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji i również przyciąga wielu uczestników. Do udziału w akcji możesz zgłosić projekt realizowany zarówno w poprzedniej perspektywie finansowej jak i obecnej.
Aby wziąć udział w IV edycji akcji, wystarczy „otworzyć” swój projekt dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresie od 18 do 21 maja 2017 r.
W marcu 2017 r. pod adresem www.dniotwarte.eu dostępny będzie formularz za pośrednictwem którego beneficjenci, będą mogli zgłaszać propozycje atrakcji związanych z ich projektami.
Co oferujemy uczestnikom
Beneficjentom, którzy zdecydują się „otworzyć” swój projekt i w sposób interesujący zaprezentować jego efekty lub założenia mieszkańcom województwa, zapewniamy ogólnopolską promocję Dni Otwartych m.in. w telewizji, radio, na portalach i w kanałach społecznościowych.
Poprzednie edycje
III edycja zwyciężyła w prestiżowym konkursie European Public Communication Award 2016 na najlepszą europejską kampanię publiczną. Jury konkursu doceniło polskie Dni Otwarte za skalę, efekty i szeroki zasięg medialny.
Poprzednia edycja Dni Otwartych cieszyła się dużym zainteresowaniem. W czasie trwania akcji odbyło się blisko 1000 wydarzeń, w których wzięło udział około 220 tysięcy uczestników!

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału!