Piknik Pasji w Szczecinie

Dodano przez: Alicja Giszczak | 28 maja 2023

28 maja br. w ogrodzie INKU, przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie, odbył się  „Piknik Pasji”. To weekendowe wydarzenie przyciągnęło wielu mieszkańców, którzy mogli spacerować pomiędzy alejkami z namiotami i dowiedzieć się czym zajmuje się dana organizacja, a także szybko sprawdzić jakie aktywności i działania realizują dla zainteresowanych.

Przy stoisku Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie odwiedzający, mogli uzyskać informacje o  szkoleniach dla osób bezrobotnych i pracujących, działań dla młodzieży, osób powyżej 50 roku życia, osób  z niepełnosprawnością, dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej i innych działaniach finansowanych  w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego, a także możliwości dostępnych w nowej perspektywie finansowej 2021-2027.

Swoją działalność podczas Pikniku Pasji zaprezentowało około 40 organizacji pozarządowych.

Mamy nadzieję, że dzięki udzielonym informacjom zachęciliśmy zainteresowane osoby do korzystania z możliwości, jakie dają Fundusze Europejskie oraz do odwiedzenia nas i wspólnego świętowania w następnym roku.