Nakręć się na sukces i wygraj 100 tys. na promocję swojego pomysłu

Dodano przez: Katarzyna Sobieraj | 12 sierpnia 2016

sukces

 

 

Stworzyłeś własny biznes lub zrealizowałeś ciekawy pomysł dzięki Funduszom Europejskim? Czas pokazać go światu w naszym konkursie i… przy okazji wygrać nagrody, które jeszcze bardziej go nakręcą!

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Do 15 października 2016 r. wyślij film, w którym opowiesz o swoim pomyśle powstałym dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich, pokażesz swoją pracę, pochwalisz się sukcesami. Nakręć go czym tylko chcesz: telefonem komórkowym, kamerą, aparatem fotograficznym.  Wszystko w Twoich rękach! Ważne, aby film nie był dłuższy niż 4 minuty. Swój film możesz zgłosić za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie konkursu

Najciekawsze filmy zaprezentowane zostaną  na stronie konkursu, a spośród opublikowanych nagrań Komisja konkursowa wspólnie z Internautami wybierze trzy , których autorzy otrzymają wartościowe nagrody.

Nagrody dla autorów filmów

Nagrodami dla autorów najciekawszych filmów są:

  • kampania reklamową za 100 tysięcy zł na portalu www.interia.pl,
  • nagroda pieniężną o wartości 20 tysięcy zł,
  • dron DJI PHANTOM

Nagrody dla internautów głosujących na filmy

Z nadesłanych filmów stworzymy “galerię wideo”, w której od 27 października do 30 listopada 2016 r. każdy internauta będzie mógł dowiedzieć się, jak osiągnąć sukces dzięki wsparciu Funduszy Europejskich oraz skomentować najbardziej interesujące projekty. Opinie będzie można wyrazić w postaci zdjęcia, infografiki, mema lub po prostu ciekawego tekstu. Nie ważne jak, ważne żeby było kreatywnie. Spośród najciekawszych komentarzy Komisja Konkursowa wybierze  5.  Ich autorzy otrzymają bony do sklepu internetowego w wysokości 500 złotych (x4) i 700 (x1) złotych.

Pytania?

Regulamin dostępny jest na stronie konkursu. Jeżeli masz pytania na temat konkursu skontaktuj się z organizatorem: konkurs@firma.interia.pl.

Organizator

Konkurs organizowany jest przez grupę Interia.pl we współpracy z Ministerstwem Rozwoju.

Obejrzyj film reklamowy konkursu „Nakręć się na sukces!”