Konferencja “Zachodniopomorski Dzień Instrumentów Finansowych” już 23 maja 2018 r. w Operze na Zamku w Szczecinie.

Dodano przez: Kamil Paćkowski | 18 maja 2018

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. we współpracy z Marszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego organizuje VII już edycję konferencji „Zachodniopomorski Dzień Instrumentów Finansowych”. Wydarzenie będzie promowało instrumenty finansowe dwóch perspektyw 2007-2013 i 2014-2020 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.

Konferencję poprowadzi Pan Piotr Kraśko, dziennikarz i prezenter telewizyjny, który obecnie prowadzi weekendowe wydania programu „Dzień Dobry TVN” oraz jest gospodarzem programu „Fakty z zagranicy” w TVN24 BIS.

W programie przewidziano m.in. wystąpienie Pana Olgierda Geblewicza Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego w rozmowie z Piotrem Kraśko na temat instrumentów finansowych a także innych ciekawych osobistości, takich jak:

Pana Yuriego Drabent – jednej z najpopularniejszych postaci polskiego marketingu, przedsiębiorca internetowy. Uznawany za jednego z twórców rynku social media marketingu w Polsce Finalista konkursu Człowiek Roku Internetu 2012, laureat konkursu 50 Kreatywnych Magazynu Briefa.

Pana Kuby Orlika – szkoleniowca z firmy NIEBEZPIECZNIK.pl, który ma na swoim koncie prace dyplomowe o kryptologii i bezpieczeństwie aplikacji webowych. Od lat realizuje się jako programista aplikacji internetowych. Pomaga obywatelom cyfrowego świata sprawiać, by technologia rozwiązywała więcej problemów, niż tworzy.

Ponadto w panelach tematycznych, wezmą udział liczni eksperci, którzy jak sądzimy, staną się dla Państwa ogromną inspiracją i motywacją do działania a także podczas ich dyskusji rozwiążą wiele Państwa wątpliwości biznesowych.

Na konferencję zapraszamy przedsiębiorców w tym MMŚP, osoby bezrobotne, które chcą założyć własną działalność gospodarczą,  instytucje finansowe i inwestorów, którzy mogą być beneficjentami ostatecznymi czy pośrednikami finansowymi Zachodniopomorskiego Funduszu rozwoju i/lub instrumentów finansowych perspektywy 2014-2020 a także obecnych i przyszłych założycieli start-upów.

Ponadto, serdecznie zapraszamy także przedstawicieli uczelni wyższych, pośredników finansowych, przedstawicieli samorządów lokalnych a także urzędów marszałkowskich z całej Polski.

Konferencja ZDIF to kompendium wiedzy na temat instrumentów finansowych, dzięki którym wykorzystanie Funduszy Unijnych jest skuteczniejsze i efektywniejsze m.in. poprzez mobilizację dodatkowych zasobów finansowych pochodzących ze źródeł prywatnych i publicznych oraz kierunków działań w ramach instrumentów finansowych w perspektywie finansowej 2014-2020. Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem, co przełożyło się na bardzo dużą liczbę uczestników.

Więcej na stronie http://zdiif.zarr.com.pl/
Zapraszamy do rejestracji, liczba miejsc ograniczona: http://zdiif.zarr.com.pl/#rejestracja