Już wkrótce Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

Dodano przez: Alicja Giszczak | 27 kwietnia 2018

Dołącz do największej akcji promującej projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce.

Jeśli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i chciałbyś pokazać odwiedzającym to, co udało Ci się osiągnąć lub zbudować dzięki środkom UE, zapraszamy do udziału w akcji! Nie trzeba organizować dużego, widowiskowego wydarzenia. Wystarczy udostępnić swoją ofertę za darmo lub ze zniżką. Nie muszą być to miejsca koniecznie związane z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, lotnisk, zakładów produkcyjnych, spółdzielni, nowych dróg rowerowych czy tramwajów  wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji i również przyciąga wielu uczestników. Do udziału w akcji możesz zgłosić projekt realizowany zarówno w poprzedniej perspektywie finansowej jak i obecnej.

Aby wziąć udział w  V edycji akcji, wystarczy „otworzyć” swój projekt dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresie od 11 do 13 maja 2018 r.

Od kwietnia pod adresem www.dniotwarte.eu dostępny jest formularz za pośrednictwem którego beneficjenci, będą mogli zgłaszać propozycje atrakcji związanych z ich projektami.

Co oferujemy uczestnikom?

Beneficjentom, którzy zdecydują się „otworzyć” swój projekt i w sposób interesujący zaprezentować jego efekty lub założenia mieszkańcom województwa, zapewniamy ogólnopolską promocję Dni Otwartych m.in. w telewizji, radio, na portalach i w kanałach społecznościowych.

Jak zgłosić wydarzenie do akcji?

Zgłoszenie do akcji jest proste i odbywa się drogą elektroniczną poprzez stronę www.dniotwarte.eu.

Pomyśl, co możesz zrobić, aby pokazać się  jak największej liczbie osób.

Nie czekaj! Zgłoś swój projekt już dziś!

Dodatkowe informacje:

https://dniotwarte.eu/o-akcji

https://dniotwarte.eu/aktualnosci/ruszyl-nabor-do-dni-otwartych-funduszy-europejskich