Jesteś BENEFICJENTEM? Pochwal się swoim projektem!

Dodano przez: Daniel Sawicki | 10 sierpnia 2021

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w VIII edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w terminie: 17-19 września 2021 r. Jest to akcja mająca na celu promocję efektów wdrażania Funduszy Europejskich w Polsce.

W tym roku stawiamy na wydarzenie w formule hybrydowej. Decyzję o otwarciu projektów pozostawiamy Państwu, oczywiście biorąc pod uwagę aktualną sytuację epidemiczną w kraju. Główną korzyścią z udziału w akcji jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja, ale też możliwość wzmocnienia swojego wizerunku poprzez udział w tak dużej akcji.

W ramach DOFE, jeśli sytuacja na to pozwoli, mogą Państwo zaproponować udostępnienie ze zniżką lub za darmo codziennej oferty lub zorganizować dodatkowe wydarzenie. Na stronie dniotwarte.eu będą również publikowane materiały video – warsztaty, wirtualne spacery czy webinary, przygotowane przez Beneficjentów. Zachęcamy do ich przekazywania.

Zachęcamy, Państwa do dołączenia do grona współorganizatorów Dni Otwartych Funduszy Europejskich, to przecież Państwa święto. Aby zgłosić udział w akcji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji: https://dniotwarte.eu/aktualnosci/rusza-rejestracja-na-osma-edycje-dofe oraz https://dniotwarte.eu/

Ponadto mobilizujemy do udziału w drugiej edycji konkursu dla Beneficjentów „Pokaż swój projekt”. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu krótkiego materiału video (w formacie mp4 o maks. wielkość 100MB), który pokazuje, w jaki sposób Fundusze Europejskie wpłynęły na Państwa działalność.  Szczegóły konkursu znajdują się na stronie: https://dniotwarte.eu/pokaz-swoj-projekt

Dodatkowych informacji o DOFE udziela Biuro Informacji i Promocji EFS pod nr tel. (91) 42
56 163 lub e. mail: efs@wup.pl

Liczymy na Państwa zaangażowanie w tegorocznej edycji😊