Jesienna edycja Giełd Pracy w Szczecinie

Dodano przez: Kamil Paćkowski | 25 listopada 2022

 22 listopada br., na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Krakowskiej oraz 23 listopada br., na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług przy ul. Mickiewicza odbyły się Giełdy Pracy, zorganizowane przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego.

W czasie Giełd Pracy zaprezentowało się około 27 firm i organizacji. Były też instytucje, z którym można było spotkać się wirtualnie na stronie internetowej US. W trakcie wydarzeń można było porozmawiać pracodawcami, uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach prowadzonych przez praktyków, umówić się na indywidualne spotkanie z ekspertami, doradcami, poznać ciekawe oferty pracy, praktyk oraz staży.

Pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie na swoich stoiskach informowali o możliwościach wsparcia w ramach Funduszy Europejskich (RPO WZ 2014-2020 oraz PO WER 2014-2020), a także zachęcali do skorzystania z usług świadczonych przez specjalistów z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej m.in. doradztwa zawodowego, jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej czy konsultować CV.

Dodatkowe informacje o wydarzeniu tutaj