II edycja konkursu „Bliżej, niż myślisz”

Dodano przez: Daniel Sawicki | 9 sierpnia 2021

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do udziału w II edycji konkursu „Bliżej, niż myślisz”, organizowanego przez Ministra Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej. Celem Konkursu jest promocja efektów wykorzystania Funduszy Europejskich oraz kreowanie pozytywnego wizerunku Funduszy Europejskich.

Nagrodami w Konkursie są:

 

1) jedna Nagroda Główna w wysokości: 5 tys. zł netto.

2) Nagrody za zajęcie II i III miejsca w wysokości:

  1. a) 3 tys. zł netto dla laureata II miejsca;
  2. b) 2 tys. zł netto dla laureata III miejsca.

Organizator zastrzega sobie możliwość do przyznania maksymalnie 3 nagród dodatkowych o maksymalnej wartości 200 zł brutto każda.

Konkurs zostanie zorganizowany i przeprowadzony na stronie internetowej https://dniotwarte.eu/

Etap Zgłoszeniowy odbędzie się od 9 sierpnia  2021 r. do 23 sierpnia  2021 r., natomiast etap Głosowania od 30 sierpnia  2021 r. do 10 września  2021 r.

Przedmiotem konkursu jest nagranie amatorskiego filmu pokazującego w jaki sposób uczestnik lub osoby z jego otoczenia na co dzień korzystają z Funduszy Europejskich.

Warunkiem uczestnictwa w Etapie Zgłoszeniowym jest przesłanie Filmu, w formacie mp4 o maksymalnej wielkości 100 MB poprzez formularz,  udostępniony na stronie https://dniotwarte.eu/

 

Dodatkowych informacji o DOFE udziela Biuro Informacji i Promocji EFS pod nr tel. (91) 42 56 163 lub e. mail: efs@wup.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Konkurs Dla Ogółu Społeczeństwa - Regulamin
Konkurs Dla Ogółu Społeczeństwa - Regulamin
Konkurs-dla-ogolu-spoleczenstwa-regulamin_3.pdf
262,2 KiB
11692 Downloads
Szczegóły