Funduszowe Story

Dodano przez: Kamil Paćkowski | 29 lipca 2022

Już od wielu lat żyjemy z Funduszami Europejskimi. Spotykamy się z nimi praktycznie wszędzie – w domu, w szkole, w pracy, na spacerze czy na wakacjach a efekty ich działań są spektakularne.

Widzimy je na drogach i autostradach, ścieżkach rowerowych. Pomagają lekarzom, nauczycielom, uczniom, przedsiębiorcom, wynalazcom i artystom rozwijać się i osiągać sukcesy. Są obecne w wielu dziedzinach naszego życia: infrastruktura, nauka, innowacje, zdrowie, kultura, przedsiębiorczość, ekologia, cyfryzacja, edukacja, to obszary ich działania.

To historie ludzi, miejsc, wielkich inwestycji i małych przedsięwzięć, od morza po Tatry. Na  nowym blogu FunduszoweStory Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej poznacie je w zupełnie innej odsłonie.

Nie znajdziecie tu wytycznych, formularzy, rozporządzeń i harmonogramów. Z projektami zapoznacie się, oglądając efektowne zdjęcia i czytając pisany w lekkiej formie tekst. Jest kolorowo, lifestylowo i atrakcyjnie.

Poznacie ciekawe, warte odwiedzenia miejsca w Polsce, niezwykłe muzea, zabytki, świat innowacji, inspirujących koncepcji i dziką przyrodę. To wyprawa w przeszłość i przyszłość jednocześnie. Wybierajcie kierunki, które Was interesują – tematyka jest szeroka: kultura, design, innowacje, zdrowie, dziecko i ekologia.

Na blogu znajdziecie praktyczne rady, wskazówki, ciekawostki, pomysły na rozrywkę dla dzieci i wspólną zabawę, sekrety koronowanych głów, czy nowy przepis kulinarny.

Każdy odnajdzie coś dla siebie, bo Fundusze Europejskie są bliżej niż myślisz!

Zapraszamy!