DOFE w tym roku odbędą się w nowej formule – wyłącznie on-line.

Dodano przez: Alicja Giszczak | 29 czerwca 2020

Szanowni Państwo,

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) wyjątkowo w tym roku odbędą się w nowej formule – wyłącznie on-line.

W weekend 25-27 września 2020 roku dzięki nowej formule (on-line), będziecie mogli odwiedzić projekty we wszystkich 16 regionach Polski. Różnorodność zrealizowanych projektów z Funduszy Europejskich wprowadzi was w wirtualny świat, w którym będziecie mogli spacerować po niedostępnych na co dzień miejscach. Odbędą się także pokazy i warsztaty on-line.

Ponadto Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, jako koordynator akcji, będzie promować wydarzenie w telewizji, w radio, w Internecie oraz na stronie www.dniotwarte.eu,

Zachęcamy także do udziału w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej polegający na przygotowaniu krótkiego filmiku promocyjnego (30s/1min), który prezentuje Państwa projekt. Trzy materiały, które zdobędą uznanie jury konkursowego otrzymają nagrody. Nagrodą główną dla zwycięskiego beneficjenta będzie nakręcenie profesjonalnego filmu promocyjnego projektu oraz bon na sprzęt audio, video. Szczegóły konkursu pojawia się na stronie www.dniotwarte.eu.

Dodatkowych informacji o DOFE udziela Biuro Informacji i Promocji EFS pod nr tel. (91) 4256163 lub e. mail: efs@wup.pl

Zachęcamy do aktywnego udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich 2020, tym razem on-line.