Dni Otwarte Funduszy Europejskich! Rozpoczynamy nabór projektów

Dodano przez: Alicja Giszczak | 29 marca 2019

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w VI edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w dniach: 10-12 maja 2019 r. Jest to akcja skupiająca przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów (projektodawców oraz uczestników projektów) Funduszy Europejskich, którzy raz w roku udostępniają społeczeństwu efekty swoich przedsięwzięć.

Dni Otwarte to akcja popularna i o dużym zasięgu. Zeszłoroczna edycja skupiła prawie 560 wydarzeń, które łącznie odwiedziło ponad 132 tysiące uczestników. Tegoroczne Dni Otwarte Funduszy Europejskich odbędą się w nowej formule, ze względu na obchody 15-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Pod hasłem „Polska Różnorodna”. VI edycja Dni Otwartych podsumuje wszystkie dotychczasowe lata wykorzystania Funduszy Europejskich oraz podkreśli ich wpływ na rozwój kraju.

W tym roku Dniom Otwartym Funduszy Europejskich, towarzyszyć będą liczne dodatkowo urozmaicone atrakcje związane ze sportem, zdrowiem czy kulturą, które staną się elementem spajającym VI edycję.
Beneficjenci związani z rewitalizacją, dziedzictwem kulturowym, turystyką będą mieli okazję do przeprowadzenia ciekawych zajęć czy wycieczek w swoich placówkach.

Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich, zostaną przedstawione na stronie akcji: https://dniotwarte.eu/

Do udziału w Państwa wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne. Najciekawsze wydarzenia i projekty mają szansę na dedykowane audycje. Akcja posiada swój logotyp oraz gotowe do powielenia szablony materiałów promocyjnych.

Zachęcamy, Państwa do dołączenia do grona współorganizatorów Dni Otwartych Funduszy Europejskich, to przecież Państwa święto. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na https://dniotwarte.eu/dolacz-do-nas