Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2022!

Dodano przez: Alicja Giszczak | 19 lipca 2022

Zapraszamy Wszystkich Beneficjentów do udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich!

zapraszamy do udziału w IX edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w terminie: 7-9 października 2022 r. Jest to akcja mająca na celu promocję efektów wdrażania Funduszy Europejskich w Polsce.

DOFE to coroczna impreza, którą organizuje Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. To czas, kiedy małe i duże przedsiębiorstwa, a także instytucje z całej Polski prezentują swoje funduszowe projekty.
Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji. Termin zgłaszania wydarzeń upływa 31 sierpnia 2022 r. Zgłoś się przez jeden z dwóch prostych formularzy na stronie, w zależności czy wybierzesz formę stacjonarną czy online.

Dzień Otwarty, może się odbyć na terenie bądź w siedzibie Państwa projektów lub poprzez przesłanie materiału wideo o Państwa projekcie, który zostanie zamieszczony na stronie Dni Otwartych. Organizując imprezę nie są Państwo zobowiązani, aby były to wydarzenia spektakularne czy kosztowne. Wydarzenia mogą mieć charakter pikniku rodzinnego, wystawy, organizacji ciekawej wycieczki po Państwa projekcie lub innej wybranej i wskazanej formy.

Ponadto zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu dla Beneficjentów „Pokaż swój projekt”. Aby wziąć udział w konkursie –  nagraj amatorski  film, w którym zaprezentujesz, jak Fundusze Europejskie pomogły rozwinąć Twoją działalność. Następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy i załącz plik z filmem konkursowym.
Formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie www.dniotwarte.eu.

Zgłoszenia przyjmowane są do 7 września 2022 r.! . Dla laureatów konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Do udziału w tegorocznym DOFE zachęcać będzie kampania promocyjna w mediach społecznościowych, mediach ogólnopolskich i regionalnych. Dołącz do nas na stronie  www.dniotwarte.eu . Znajdziesz tam wiele interesujących materiałów, weźmiesz udział w webinariach i szkoleniach, a nawet udasz się na wirtualny spacer.

Już dziś zachęcamy do dołączenia w wydarzeniu.