Branżowe Targi Pracodawców

Dodano przez: Alicja Giszczak | 11 kwietnia 2019

W dniu 4 kwietnia br. w hotelu Novotel odbyły Branżowe Targi Pracodawców, zorganizowane przez Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan.

Do uczestnictwa w Targach i zaprezentowania ofert pracy zaproszono przedstawicieli firm z branż  przemysłowych, produkcji, logistyki i transportu. Targi miały charakter otwarty dla osób poszukujących pracy i nowych możliwości.

Osoby odwiedzjące Targi mogły bezpośrednio z potencjalnymi pracodawcami omówić oferty pracy oraz przekazać swoje CV. Jednocześnie, organizator zapewnił dla zainteresowanych pokój spotkań na potrzeby przeprowadzenia tzw. szybkiej rekrutacji.

W trakcie wydarzenia można było skorzystać z porad specjalistów z branży HR, którzy doradzali w jaki sposób szukać pracy i jak z sukcesem przejść przez proces rekrutacyjny.

Pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie na swoim stoisku informowali o możliwościach wsparcia w ramach Funduszy Europejskich (RPO WZ 2014-2020 oraz PO WER 2014-2020), Krajowego Funduszu Szkoleniowego, a także zachęcali do skorzystania z usług świadczonych przez specjalistów z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej (m.in. doradztwo zawodowe, warsztaty grupowe), jak również informowali o zasadach korzystania z usług agencji zatrudnieniowych.

Kolejna edycja Targów Pracodawców odbędzie się już w październiku.