18 Środkowopomorskie Targi Pracy Global Logic Job Fair 2020

Dodano przez: Alicja Giszczak | 28 lutego 2020

W dniu 26 lutego 2020 r. w Koszalinie pod patronatem Prezydenta Miasta Koszalina  odbyły się 18 Środkowopomorskie Targi Pracy Global Logic Job Fair 2020, zorganizowane przez biuro karier Politechniki Koszalińskiej.

W obecnej edycji Targów Pracy udział wzięło  około 70 firm i instytucji. W tym roku podobnie jak w latach ubiegłych targi zwiedziło około 3 tysięcy osób.

Targi Pracy miały na celu prezentację aktualnych ofert pracy, praktyk i staży oraz wymianę informacji dotyczących aktualnej sytuacji na rynku pracy – dla wszystkich poszukujących zatrudnienia obecnie lub w niedalekiej przyszłości.
Podczas targów zainteresowani mogli skorzystać z wiedzy pracowników WUP w Szczecinie. Licznie odwiedzającym nasze stoisko, porad udzielali specjaliści ds. planowania kariery zawodowej z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, doradca Eures oraz pracownik Biura Informacji i Promocji EFS w Koszalinie.
Uczestnicy informowani byli o możliwości uzyskania wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego i Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.